SPEKTAKL – MIKOŁAJ W WIOSCE SMERFÓW

W piątek 7 grudnia 2018 r. na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej przybył do Sulmierzyc  krakowski  teatr  EDU – ARTIS  z mikołajkowym przedstawieniem „Mikołaj w wiosce Smerfów”. Spektakl opowiada o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia w smerfowej wiosce, które jak zwykle próbuje zepsuć Gargamel. Na szczęście udaje się go przechytrzyć tak, aby Święty Mikołaj mógł odwiedzić dzieci.

Przedstawienie obejrzały  dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach pod opieką wychowawców: Genowefy Wydmuch,  Sylwii Miziołkiewicz, Grażyny Orzeszyńskiej, Teresy Koniecznej, Marzanny Stawowy oraz mieszkańcy miasta. Mali widzowie aktywnie uczestniczyli w zabawie prowadzonej przez aktorów. Na zakończenie spotkania Święty Mikołaj częstował dzieci słodyczami.