KARTKA BOŻONARODZENIOWA – OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

Otwarcie wystawy prac zgłoszonych do konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową odbyło się w poniedziałek 10 grudnia 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sulmierzycach. Spośród nadesłanych prac została wybrana tylko jedna, która wraz z życzeniami Burmistrza Miasta Dariusza Dębickiego oraz Przewodniczącego Rady Miasta Adama Orzeszyńskiego zostanie przesłana do mieszkańców Sulmierzyc. Zaproszonych gości serdecznie powitała dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Elżbieta Pawlik. Następnie Pan Burmistrz zwrócił się do uczestników z gratulacjami i podziękowaniem za udział w konkursie.

Na konkurs wpłynęło 50 kartek. Wszystkie prace były bardzo starannie wykonane, pomysłowe i oryginalne. Komisja konkursowa w składzie: Karina Błaszczyk – Sekretarz Miasta, Beata Mączak, Edyta Joachimowska – dyrektor SDK, Małgorzata Dułaj – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach, Elżbieta Pawlik – dyrektor MBP miała nie lada kłopot w wybraniu tej jedynej.

Jest to kartka  Anny Łuczak, która otrzymała tablet – nagrodę główną, ufundowaną przez Bank Spółdzielczy w Krotoszynie. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i drobne upominki przekazane przez Burmistrza Miasta oraz słodycze ufundowane przez Przedsiębiorstwo PPH „EWA” S.A w Krotoszynie.

Patronat honorowy nad konkursem sprawował Dariusz Dębicki Burmistrz Sulmierzyc.

Serdecznie dziękujemy Sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia.

Zachęcamy do obejrzenia prac konkursowych wyeksponowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej (do 27 grudnia)