TEATRZYK DLA DZIECI

W środę 15 maja 2019 r. dzieci z Publicznego Przedszkola pod opieką p. Katarzyny Pasznickiej i p. Natalii Kubiak oraz uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcami: p. Genowefą Wydmuch, p. Beatą Lawrenz, p. Grażyną Orzeszyńską, p. Teresą Konieczną, p. Sylwią Miziołkiewicz  obejrzeli przedstawienie Teatru  Moralitet z Krakowa.Spektakl pt. „O krzykliwym Skrzaciku i Magicznej Księdze” przedstawia zagadania promujące przyjaźń, czytelnictwo oraz problemy degradacji środowiska.

Opowieść „O krzykliwym Skrzaciku i Magicznej Księdze” pozwala na przekazanie w przystępny dla dzieci sposób zagadnień dotyczących przyjaźni. Porusza także ważną kwestię rozbudzenia u dzieci zamiłowania do czytania książek.

Zapewne zwiększy się Klub pożeraczy książek w naszych bibliotekach.