MISIE I TYGRYSKI W BIBLIOTECE

28 maja 2019 r. dwie grupy dzieci „MISIE I TYGRYSKI” z Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach przybyły do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Maluchy z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem i z ogromną ciekawością  słuchały jakie książki mogą wypożyczać. Miały okazję dowiedzieć się o tym, że biblioteka to nie tylko książki, ale także czasopisma, komputery oraz miejsce, w którym można się bawić. Tym razem do zabawy wybraliśmy robot Photon. Jest to mały robot, który komunikuje się z dziećmi za pomocą aplikacji mobilnej, uczy programowania przez zabawę i rozwija się wraz z dziećmi.

Przedszkolakom bardzo spodobały się zabawy z Photonem. Mogły samodzielnie programować i poznawać jego możliwości.

Zapraszamy dzieci z rodzicami do wspólnej zabawy (w każdy poniedziałek  w godz. 16:00-18:00 tel. 62 7223372)