MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

Wyprawka Czytelnicza dla dzieci w wieku przedszkolnym

Z wielką przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Sulmierzycach uczestniczy w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”! Zachęcamy rodziców do przyjścia z dzieckiem do biblioteki. Wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat, podczas pierwszej wizyty w bibliotece otrzymają Wyprawkę Czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika.

Serdecznie zapraszamy po Wyprawkę, w której dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!