OGŁOSZENIE WYNIKÓW I WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE KARTKA BOŻONARODZENIOWA

18 prac wpłynęło na konkurs Kartka Bożonarodzeniowa. Najpiękniejsza z nich stała się jednocześnie oficjalną kartką Sulmierzyc 2019 roku. Kartka została wydrukowana i zostanie rozesłana do wielu osób i instytucji z życzeniami od Pana dr Dariusza Dębickiego-Burmistrza Sulmierzyc oraz Pana Adama Orzeszyńskiego-Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową, organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sulmierzycach skierowany był do dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców Sulmierzyc.

Prace konkursowe oceniła Komisja Konkursowa w składzie: Karina Błaszczyk-Sekretarz Miasta, Izabela Matyba, Beata Koprowska-Dyrektor Szkoły Podstawowej, Małgorzata Dułaj, Edyta Jachimowska-Dyrektor Sulmierzyckiego Domu Kultury, Elżbieta Krenz-Dyrektor Muzeum Regionalnego, Elżbieta Pawlik-Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Podczas czwartkowego spotkania (12 grudnia 2019) wszystkim uczestnikom konkursu wręczono  nagrody i pamiątkowe dyplomy przez Przewodniczącego Rady Miejskiej-Adama Orzeszyńskiego oraz Elżbietę Pawlik, dyrektor biblioteki.

Autorką zwycięskiej kartki  jest Pani Agnieszka Buta. Jej praca została oficjalną kartką świąteczną Sulmierzyc 2019 roku.

Nagrodę główną – tablet wręczyła laureatce Pani Agnieszka Woszczyńska Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Sulmierzycach.

Sponsorem nagrody głównej jest Bank Spółdzielczy w Krotoszynie.

Prace konkursowe wyeksponowano na wystawie w holu SDK, przy wejściu do Biblioteki.

Dziękujemy sponsorom oraz uczestnikom konkursu życząc cudownych Świąt Bożego Narodzenia oraz zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań w Nowym Roku.