FERIE ZIMOWE 2020

W pierwszy dzień ferii dzieci uczestniczyły w warsztatach stolarskich, podczas których tworzyły niepowtarzalne przedmioty z drewna.

Drugi dzień spędziliśmy w kręgielni gdzie dzieci podczas gry w kręgle miały wspaniałą zabawę. Tradycyjnie zorganizowaliśmy Balik Karnawałowy, który wspaniale poprowadzili  i zabawiali animatorzy Magdalena i Tomasz Koczorowscy z TK Music. W kolejny dzień dzieci brały udział w wyścigu samochodów sterowanych radiowo”. Zawody przeprowadził Pan Romuald Gurzyński. Laureatami wyścigu zostali (nagrody to gry planszowe oraz modele do sklejania i składania):
1 miejsce – Aleksandra Jaruzel
2 miejsce – Krystian Paszkowski
3 miejsce – Mateusz Ostojski
4 miejsce – Daniel Winny.

Dzieci miały możliwość nauczyć się programowania  robota edukacyjnego Photon – prowadził Mariusz Ciesiółka. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe. W ostatni dzień ferii zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną, Sulmierzycki Dom Kultury i Muzeum Regionalne zabraliśmy chętnych do kina na premierę filmu „Królewna Śnieżka i fantastyczna Siódemka”. Dzięki temu tydzień ferii minął szybko i w dobrej zabawie.

Dziękujemy serdecznie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sulmierzycach oraz Bankowi Spółdzielczemu w Krotoszynie za wsparcie finansowe organizacji zajęć feryjnych.